*  ANALOG VE DİGİTAL İŞİTME
* CİHAZLARI ARASINDAKİ FARKLAR
* ÇOCUKLARDA İŞİTME CİHAZI
* İŞİTME CİHAZI KULLANIMI
* İŞİTME CİHAZI PİLİ VE KULLANIMI
* İŞİTME CİHAZI SEÇİMİ YAPILIRKEN
NELER ETKENDİR
* İŞİTME CİHAZI SORUN GİDERME
TABLOSU
* İŞİTME CİHAZLARININ TARİHİ
* İŞİTME ENGELLİ DERNEKLERİ
* İŞİTME ENGELLİ KONUŞMA DİLİ
* İŞİTME SAĞLIĞI
* SGK İŞİTME CİHAZI ÖDEMESİ

Dünyanın En Küçük kanal içi (CIC) işitme cihazıdır.

ExSilent Q, kanal içi işitme cihazı teknolojisinde tamamen yeni dizayn ve ve yeni bir teknolojidir. Bu teknoloji ve dizayn ona dünyada üretilen en küçük kanal içi işitme cihazı olma özelliğini vermiştir. Kulağınızda neredeyse görünmez olması onu tüm işitme cihazlarından farklı kılar. Q, dünyada üretilen kanal içi işitme cihazlarına yeni bakış açısı kazandırmıştır.
   

Q`nun modüler tasarımı sayesinde , geleneksel işitme cihazlarında olduğu gibi kulak izinin alınmasını ve o kulak izine göre montaj yapılmasını gereksiz kılmıştır. Onun yerine, Q, patenti alınan yumuşak bir uçla direk kulağa yerleştirilebilir. Pratik bir kullanımı sağlayan çeşitli ölçülerde ve ebatlarda olan antialerjik yumuşak uçlar, son derece pratik bir kulanım sağlamaktadır. Aynı zamanda yumuşak uçlar, hoparlöre kulak kirlerinin zarar vermemesi için kullanılan standart filtre sistemini ortadan kaldırarak kulak kirlerinden tam bir koruma sağlamıştır. Q ya giren kulak kiri kolayca temizlenebilen yumuşak uçlarda birikir ve çıkartılarak temizlenebilir. Gerekirse yıpranan ve çok kirlenen uçlar yenisiyle değiştirilebilir. Hiçbir filtre sistemine gerek duyulmaz

Q`nun mini tasarımı ve kulak kanalına tamamen yerleşmesi diğer işitme cihazlarında sorun olabilen rüzgar gürültüsünü önlemekte, ve bu tür ortamlarda işitme kalitesini maksimum düzeye çıkartabilmektedir.
Yüksek-kaliteli bileşenler ve son derece geliştirilmiş olan dijital microchip, yüksek ses kalitesini garanti eder. Son derece kaliteli malzeme kullanılarak üretilen yumuşak ucun tasarımı kulağınıza rahatlık ve kullanım kolaylığı sunar.

  

Kullanım Kuralları | Gizlilik Kuralları | Faydalı Linkler | Telif Hakları | İnsan Kaynakları

web tasarım firması
|
web tasarım firmaları